KUIDAS TOIMUB TOITUMISTERAAPIA KONSULTATSIOON?

Toitumisteraapia konsultatsioonile eelnevalt palun Sul täita minu poolt saadetud registreerimislehe ning lisada sinna enda 2 päeva menüü. Seejärel teen põhjaliku ettevalmistuse. Konsultatsioon kestab 1- 1,5 h.


Toitumisteraapia aitab mõista, kuidas toitumine võib inimese tervislikku seisundit mõjutada. Eluviisi muutmine, tervisliku, puhta ja töötlemata toidu tarbimine aitab kaasa tervise hoidmisele ja haiguste ennetamisele, samuti omavad konkreetsed toidud toimet teatud tervislike seisundite korral. Hea tervise peamine mõte on enda keha vajaduste teadvustamine, võimalusel sümptomite põhjuste tuvastamine ja kõrvaldamine.

Toitumisteraapia on individuaalne protsess, kõik inimesed on erinevad. Sarnastel sümptomitel võivad olla hoopis erinevad põhjused.  Toitumisteraapia aitab looduslike vahendite abil ainevahetust toetades haigustega toime tulla.

TOITUMISTERAAPIA ON haigusi ennetav, meditsiinilist ravi ja taastumist toetav teraapia. Toitumisteraapias on põhirõhk suunatud kehas esinevate toitumuslike tasakaalutuste otsimisele ja korrigeerimisele.

Kõik haigused ja valud on põhjustatud mingisugusest tasakaalutusest või defitsiidist meie kehas. Mingi tervise jaoks tähtsa komponendi puudus viib lõpuks haiguse ja valuni. 

Ebatervislik toitumine ja eluviis aitavad haiguse tekkimisele ja kulule kaasa. Toitumisteraapias on põhirõhk tervist mõjutavate tasakaalutuste otsimisel: tasakaalutusi kehas võivad tekitada toitainete puudus, eluviis jne. Need tasakaalutused toovad kaasa sümptomid, mida inimene tunneb. Tervise taastamiseks on vaja tagasi pöörata ja tasakaalustada need ebakõlad, mis on pikaaegse keskkonna ja eluviisi koosmõju tulemused. Aitan neid tasakaalutusi korrigeerida. See loob pinnase tervise paranemiseks.

Registreeri konsultatsioonile:
Triin Terasmaa, triin @ terviseruum.ee, +372 56 233 062
Konsultatsioon maksab 50 eurot ning eelnevalt palun Sul saata enda 2 päeva menüü ja täita registreerimislehe.
Nõustamine kestab 60 minutit (või vajadusel kauem)
Vastuvõtt toimub Toitumisteraapia Keskuses, Sütiste tee 19a, I korrus, Mustamäel, Tallinnas. Võimalus on konsultatsiooni läbi viia videokõne vahendusel.