Toitumisteraapia on individuaalne protsess, kõik inimesed on erinevad. Sarnastel sümptomitel võivad olla hoopis erinevad põhjused. 

TOITUMISTERAAPIA ON haigusi ennetav, meditsiinilist ravi ja taastumist toetav teraapia. Toitumisteraapias on põhirõhk suunatud kehas esinevate toitumuslike tasakaalutuste otsimisele ja korrigeerimisele.

Kõik haigused ja valud on põhjustatud mingisugusest tasakaalutusest või defitsiidist meie kehas. Mingi tervise jaoks tähtsa komponendi puudus viib lõpuks haiguse ja valuni. 

KUIDAS TOIMUB TOITUMISTERAAPIA KONSULTATSIOON?

Toitumisteraapia konsultatsioonile eelnevalt palun Sul täita minu poolt saadetud anamneesi lehe ning lisada sinna enda 2 päeva menüü. Seejärel teen põhjaliku ettevalmistuse. Konsultatsioon kestab 1- 1,5 h, . Kohtumise käigus paneme paika Sulle sobiva plaani. See, mida konsultatsioonil räägime on individuaalne ning iga inimese puhul erinev, olenevalt tema isiksuse ja organismi eripäradest.

Üks haigeks jäämise põhjustest on ebaõige toitumine.  Mingi tervise jaoks tähtsa komponendi puudus viib lõpuks haiguse ja valuni. Tasakaalu taastamisega saab parandada tervist ning ennetada haigusi.

Ebatervislik toitumine ja eluviis aitavad haiguse tekkimisele ja kulule kaasa. Toitumisteraapias on põhirõhk tervist mõjutavate tasakaalutuste otsimisel: tasakaalutusi kehas võivad tekitada toitainete puudus, eluviis jne. Need tasakaalutused toovad kaasa sümptomid, mida inimene tunneb. Tervise taastamiseks on vaja tagasi pöörata ja tasakaalustada need ebakõlad, mis on pikaaegse keskkonna ja eluviisi koosmõju tulemused. Aitan neid tasakaalutusi korrigeerida. See loob pinnase tervise paranemiseks.

Lähtun oma töös tõenduspõhistest Eesti toitumis- ja liikumissoovitustest tervise hoidmiseks, edendamiseks ja haiguste ennetamiseks. Abistan toitumisteabes orienteerumisel, sobivate valikute tegemisel ja individuaalse tasakaalustatud menüü koostamisel ning füüsilise aktiivsuse korrigeerimisel. Diagnoositud haiguste puhul nõustan haiguspuhuse toitumise osas. Toitumise teadlik jälgimine on baasiks absoluutselt iga haiguse puhul!

Registreeri konsultatsioonile:
Triin Terasmaa, triin @ terviseruum.ee, +372 56 233 062
Konsultatsioon maksab 50 eurot ning eelnevalt palun Sul saata enda 2 päeva menüü ja täita registreerimislehe.
Nõustamine kestab 60 minutit (või vajadusel kauem)
Vastuvõtt toimub Toitumisteraapia Keskuses, Sütiste tee 19a, I korrus, Mustamäel, Tallinnas. Võimalus on konsultatsiooni läbi viia videokõne vahendusel.