Teeta tervendamise käigus liigutakse meditatsiooni abil teeta seisundisse, tervendatakse ja häälestatakse oma keha, selle abil saab manifesteerida oma ellu küllust, vajalikke muutusi, asju, hingesugulast, tervendada end minevikutraumadest jms. 
Teeta tervendamise meetod õpetab meid kasutama oma loomupärast intuitsiooni, mõttejõudu ning tuginema tingimusteta armastuse baasil loomisele, olles ühenduses loojaga.

Teeta tervendamise meetodi abil on võimalik ära muuta uskumused (mõtteprogrammid), mis põhjustavad hirmu all elamist. Negatiivne energia, mis on seotud uskumusega, mis blokeerib midagi mõttemaailmas, mis segab normaalset toimimist. 

Teadlik, õnnelik, terve ja rahulolev inimene oskab enda tunnet kuulata, elab oma elu ja vastutab oma elu eest. Oluline on, et meie planeeritu teostuks, keha ja mõistus oleksid terved ja õnnelikud. Selleks vajame vastava häälestusega tervet keha ja puhast mõistust, mis teenib meid, mitte teisi.

Keha peab olema pingetest vaba ning omama toetavat häälestust. Pinged tekivad siis, kui keha ei saa rahuldada enda põhilisi vajadusi ja on koormatud füüsilisel, mõttetasandil või energeetiliselt. Erinevad uskumused, teemad, alateadlikud mõttemustrid, muremõtted või oma energia lohakile jätmine koormavad ja kulutavad isiklikku energiat. Ei lase olla õnnelikud ja edukad. Isiklikku energiat peab oskama hoida puhta ja tervena. Ja siis tunnetada ning luua selgust, mida sisemiselt vajad.

Normaalne on see, et tunneme end oma elus kogu aeg fantastiliselt! Kõik on võimalik.

Teeta Tervendamise praktika toimub ONLINEs.

Mind toetavad koolitused ja kogemused:
Teeta tervendamise baaskursus, edasijõudnute kursus, uskumuste kaevamise kursus
Mikao Usui Reiki
Ülar Lindepuu, IIKA Keskus, kursus - Mõtte salajane jõud
Kristiina Raie kursus "Piiratud jõuga inimesest teadlikuks loojaks häälestumine”
Jomon Shindo assistent instruktor, Homöopaatia, Refleksoloogia, Psühhoteraapia
Muud mõnusad kogemused:
Kundalini jooga, Viie Rütmi Tants, holistiline teraapia.