Tervislik minipuhkus, 9-11. JUULI 2021, Polli Talus Läänemaal
REGISTREERI JA SOETA PILET SIIT
https://fienta.com/et/tervislik-minipuhkus

Tere tulemast maagilisse nädalavahetusse looduse keskel! Plaanis on veeta üks terviseteadmiseid täis lõõgastav minipuhkus. Õpime metsast ja aasalt tarvilikke taimi leidma ja ühendume taimemaailmaga, joogatame, mediteerime tervise heaks, ning saame osa põnevatest toitumisterapeutilistest- ja nahahooldusalastest loengutest.

Oodatud on naised ja mehed!

MIKS OSALEDA?
Kõik, mida suhu paned ja mida mõtled mõjutab Sinu tervist ning üldist enesetunnet. Vastutus on meil endil - mitte kellelgi väljastpoolt, kes otsustab meie tervise üle. Uurime põhjuse ja tagajärje seost enda tervise eest hoolitsemisel. Murrame müüte - saame selguse, et enda eest vastutuse võtmine on tegelikult lihtne ja kerge!
MIDA SAAD?
TEADMISED - Kuidas oma tervise eest hoolitseda. kuidas toit, emotsionaalne ja füüsiline seisund ning uskumused - Sinu heaolu mõjutavad ning mida nutikat teha tervise heaks.
OSKUSED - Mida süüa ilma stressamata, millal ja miks toidulisandeid võtta. Kuidas häälestada oma keha terveks. Nutikad nipid haiguste ennetamiseks, mida teha, kui haigus tuleb, kuidas oma mõtteid ja energiat kontrollida.
SELGUSE - Millal, mida ja miks teha - sisemise rahu saavutamine tervise eest hoolitsemisel.
BOONUSENA langeb üleliigne kehakaal ning toetust saab immuunsüsteem.
Selgus toidulisandite maailmas - kvaliteetsem, kindel, vajaduspõhine valik ja vähem kulu!
AJAKAVA
REEDE, 9.07
14.30 Saabumine, majutus
15.30-22.00 Tegevus
M.A.I. Jooga, Terviseloeng (immuunsus, detox, puhastus, parasiidid jne - kuidas see tegelikult kehas toimub ja miks kiiret tulemust lubavad tooted ei tööta, mida ja millal teha), Teemeditatsioon & taimede sõnumid kui maagilised abilised, Taime energiaga ühenduse võtmine
LAUPÄEV, 10.07
7:30 - 23.00 Tegevus
M.A.I. Jooga; Keha häälestamine terveks; Terviseloengud (toidulisandid, konkreetselt millal, mida, miks ja kui palju; tervisenipid, kuidas võtta vastutus oma tervise eest sisemise rahuga; diabeet ja metaboolne sündroom, mikrobioota, soolestik); Metsamatkad, taimede korjamine, taimeviha meisterdamine, taimed leilivette; Terviseloomine - meditatsioon, keha häälestamine terveks, loomine ja vastutuse võtmine.
PÜHAPÄEV, 11.07
7.30 - 14.00 Tegevus
M.A.I. Jooga; Terviseloeng (juuksed, nahk, liigesed); Terviseloomine; Näojooga; lõpu arutelud väiksemates gruppides või individuaalselt.
Peale registreerimist saadame sulle infokirja täpse ajakava ja detailidega.
TERVISLIK MINIPUHKUS TOIMUB:
9-11. Juulil 2021a.
KOHT: Polli Talu Läänemaal
TASUMINE JA MAKSMISE REEGLID
Kolmepäevase puhkuse maksumus on 249 EUR kuni 30.05. Alates 01.06 on osalustasu 290 EUR.
Kohtade arv on piiratud. Ürituse ärajäämisel tagastatakse kogu raha.
Hind sisaldab töötubasid, majutust ja toitlustust. Kogu nädalavahetuse menüü on taimne, tasakaalustatud ja tervist toetav.
REGISTREERI JA SOETA PILET SIIT
https://fienta.com/et/tervislik-minipuhkus
Me teeme seda, milles me oleme parimad. See on meie kirg!
Meie huvi on muuta inimeste ettekujutust sellest, mida tähendab olla terve ja mida selle heaks ise teha saab.
Triin Terasmaa
Toitumisterapeut, teeta tervendamise praktik, Pharma Nord Eesti koolitaja. TÜ (BA), Annely Sootsi Tervisekool. Töötanud era-, riigi- ja kolmandas sektoris, asutanud 3 ettevõtet. Huvid: shindo assistent instruktor, homöopaatia, refleksoloogia, psühhoteraapia, Hiina meditsiin, vaimsed praktikad. Toitumisteraapia Keskuse asutaja. Normaalne on see, et tunneme end oma elus kogu aeg fantastiliselt! Toitumisteraapia aitab mõista, kuidas toitumine võib inimese tervislikku seisundit mõjutada. Ebaterve eluviis on üheks põhjuseks krooniliste haiguste väljakujunemisel ning teeb keha erinevatele viirustele vastuvõtlikumaks. Teadlik, õnnelik, terve ja rahulolev inimene oskab enda tunnet kuulata, elab oma elu ja vastutab oma elu eest. Oluline on, et meie planeeritu teostuks, keha ja mõistus oleksid terved ja õnnelikud. Selleks vajame vastava häälestusega tervet keha ja puhast mõistust, mis teenib meid, mitte teisi.
Info: www.terviseruum.ee
Mai-Liis Kivistik on elustiili brändi Herbazen looja, loodusterapeut, joogaõpetaja ja tulihingeline tervist toetava elustiili edendaja, kes usub siiralt, et sinu sära ja enesekindlus tuleb sellest, mis sa sööd ja kuidas oma keha eest hoolitsed.
Tema teadmiseid pärinevad aastate pikkuselt rännakult tervisemaastikul, mis algas tippspordi, võistlustantsu, radadel ning süvenes tänu spordivigastusele ajas üha enam. Ta on elukestev õppija ja läbinud nii Eestis ku välismaal erinevaid tervise ja vaimsuse koolitusi alates 2013 (s.h reiki, meta EFT, deep PEAT4, qigong, jooga, näojooga, mindfulness praktikad, taimekursused jne).
Info: www.herbazen.eu
Oled oodatud koos meiega maagiat looma!
Mai & Triin
Näita vähem